Akrilik Cila Uygulamaları

Akrilik Cila Uygulamaları Yedinci Yapı Mühendislik tarafından eski betonların üzerine sürme yöntemiyle uygulanan böylece beton tozumasını tamamen kaldıran maliyeti diğer alternatiflerine göre daha uygun olan bir zemin kaplama metodudur.

Beton yüzeylere uygulanan akrilik cila Akrilik Vernik uygulamaları uygulanacak yüzeyin yatay veya dikey olma özelliği aranmaz.  Karakteristik özelliklere sahip olan Akrilik cilalar, çok sayıda avantajı beraberinde getirir. Endüstriyel zeminlerde, betonarme olan dik veya yatay yüzeyler, depolar, otoparklar, hangarlar, alışveriş merkezlerinde tercih edilen bu özel ürünler uygulandığı yüzeye parlaklık verir.

Akrilik Cila Yedinci Yapı ürün sıvı olduğu için uygulaması kolaydır. Bu metod ile beton zemin tozuması engellenir. Zemin üzerinde akrilik cila renksiz olduğu için zemin rengi değişimi olmaz. Beton yüzeye geçirimsizlik özelliği katarak üzerinde su itici özelliği ile su tutmaz.

Beton Cilası tüm beton yüzeylerin mukavemetini arttırır. Dışarıdan gelebilecek kimyasallara, yağlanmaya ve her türlü hava şartlarına karşı yüksek dirençlidir. Sağlıklıdır. Üzerinde kir barındırmaz. Uygulamadan önce çimento esaslı yüzeyin çok temiz ve kuru olması önemlidir. Renksizdir. Bu özelliği ile renkli beton üzerine cila atılırsa betonun rengini dış etkilere karşı korunmuş olur. Bu uygulama zemindeki çatlakları kırıkları kapatmaz. Duruma göre iki kat uygulanabilir.

Yedinci Yapı Mühendislik Akrilik Cila Uygulamalarını kusursuz olarak yapıp teslim etmekteyiz. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyat avantajlarımızla tanışmak için siz de vakit kaybetmeyin.

Akrilik Cila Akrilik Cila Uygulamaları Yedinci Yapı