Isı İzolasyonları

Isı İzolasyonları Yedinci Yapı Mühendislik binaların komple yalıtımını yapmaktadır. Ses izolasyonu, ısı izolasyonu, temel izolasyonları, çatı izolasyonu, su izolasyonu, dış cephe izolasyonu, iç cephe izolasyonları, havuz izolasyonları olmak üzere farklı yerlerde farklı amaçlar için kullanılan izolasyon maddeleri vardır.

Binaların iç kısımlarına, dış cephelerine, bina zeminlerine ve çatılarda yapılacak ısı yalıtım malzemeleri ile ısı kayıpları önlenmektedir. Çatılara uygulanan yalıtımlar ile üst katlardaki ısı kaybı minumum düzeye inecektir. Çatı izolasyonları ısı kayıpların dışında aşırı ısınmayı da engelleyecektir. Çatı izolasyonu tüm binayı ilgilendirmektedir. Cam yünü ve taş yünü gibi ısı yalıtım malzemeleri çatı altına serilerek uygulanır. Bu malzemeler lifli yapı ile ses yalıtımında da etkili olacaktır.

Isı İzolasyonlarında dış cephe uygulamaları ile %35-55 arasında enerji tasarrufu sağlanır. Kışın soğuk yazık sıcak olmasını engelleyen dış yalıtım malzemeleri olağan üstü performansları ile sizlere 4 mevsim kalıcılık sunar.

Isı yalıtımı cephe yalıtım malzemeleri iç cephe yalıtım malzemeleri çeşitlilik gösterir. Isı yalıtım maliyetlerini 3-4 sene gibi sürede enerji tasarrufuyla amorti etmek mümkündür. Dış cephe yalıtım malzemeleri ile aynı zamanda bina dıştan gelecek olumsuz koşullara karşı da dayanıklı hale gelir.

Yedinci Yapı Mühendislik tüm ısı yalıtım malzemeleri ve uygulamaları hizmetlerine devam etmektedir. Her türlü bilgi ve teknik destek için bizimle görüşebilirsiniz. Ayrıca firmamız tüm projelerde yer alırken markaların ürün satışını da yapmaktadır. Bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Isı İzolasyonları Yedinci Yapı Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Mat Ve Tozumaz Silimler Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Epoksi Kaplama Metalik Epoksi Kaplama Epoksi Boya Uygulama Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama Antistatik Epoksi Kaplama Self Levelling Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları Helikopter Perdahlı Yüzey Sertleştiricili Betonlar Tozumaz Ürünler Tozumaz Ürünler Çelik Tel Donatılar Su Geçirimsizlik Katkıları Mikro Fiber Beton Donatıları Makro Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları