Perde İzolasyonları

Temel Perde İzolasyonları temel yalıtımları binaya temelden itibaren koruma sağlanarak inşaat aşamasında binanın yıllara meydan okumasını sağlayacaktır.

Yalıtım uygulamaları temelden başlar ve çatıda son bulur. Doğru malzeme ve doğru işçilik ile izolasyon tamamlanarak dayanıklı, sağlıklı yaşam alanları oluşturulur. Perde yalıtımlar ile tasarruf da sağlanmış olacaktır. Binaların sağlamlığı perde izolasyonlarıyla temel perde betonlarla mukavemeti ve işlevselliği de artar. Binaların yer altındaki bölümü temelleri yeraltı sularından etkilenmemesi için yapılan temel perde izolasyonları yerin düşük veya yüksek ısısının da binayı etkilememesi sağlanmış olacaktır.

Temelleri, yalıtımsız olan binalar zamanla yeraltı sularından veya başka etkenlerden etkilenerek betonu kullanılmaz hale getirir ve kullanılan demirler paslanır çürür. Bu da ileriki yıllarda dönüşü olmayan yüksek maliyetlere çözüm bulmanız gerekecek sorunlara yol açar.

İyi bir yalıtım Yedinci Yapı Mühendislik ile binaların ömrü uzayarak sizlerin sağlığına katkı sunar.

Temel Perde İzolasyonu, Perde su, ısı izolasyonları ile mühendis ve ustaların teknik uygulamaları ile çözüme ulaşır.

İnşaat sektöründe Yedinci Yapı Mühendislik temel izolasyonları, havuz izolasyonları, çatı izolasyonları, Perde izolasyonları, ısı izolasyonları, ses izolasyonları, yangın İzolasyonları, dilatasyon izolasyonları ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tüm projeler mühendis ve mimarlarımızın kontrolünde olup, işinin ehli ustalarımızla birlikte oluşturduğumuz ekip çalışmasıyla zamanında teslim edilir. Kaliteden ödün vermeden yenilikçi çözümlerimizle gülen yüzlü müşteriler için hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Perde İzolasyonları Yedinci Yapı Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Mat Ve Tozumaz Silimler Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Epoksi Kaplama Metalik Epoksi Kaplama Epoksi Boya Uygulama Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama Antistatik Epoksi Kaplama Self Levelling Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları Helikopter Perdahlı Yüzey Sertleştiricili Betonlar Tozumaz Ürünler Tozumaz Ürünler Çelik Tel Donatılar Su Geçirimsizlik Katkıları Mikro Fiber Beton Donatıları Makro Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları