Temel İzolasyonları

Temel İzolasyonları Yedinci Yapı Mühendislik olarak inşaat sektöründe teknik ve ürün olarak tüm gelişmeleri yakından takip ederek kaliteli kusursuz projelere imza atmaya devam etmektedir.

Uzun yıllar emek verdiğimiz sektörde referanslarımız ile hizmetlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz. Temel izolasyonları da günümüzde binalarda yapılması gereken uygulamalardır. Temellerde yeraltı sularından kaynaklı su çekme ile rutubet ve nem oluşur. Bu da insan sağlığını olumsuz etkiler. Ayrıca binanın ömrünü de kısaltır. O yüzden temellerde içten ve dıştan uygulanacak temel izolasyonları ile çözüm bulunur.

Temel yalıtımı Yedinci Yapı Mühendislik temel izolasyonları ile yeraltı suyunu hiç geçirmeyerek muhtemel nem ve rutubet engellenmiş olacaktır. Temel izolasyonları içten veya dıştan yalıtım malzemeleriyle yapılabildiği gibi bohçalama metodu da kullanılır. Mühendislerimiz tarafından incelenen temellerde uygulanacak metotlar tespit edilir. Kuyu izolasyonları, su depoları izolasyonları, gölet izolasyonları ve temel izolasyonları için çalışmalar yapılır. Temel izolasyonlarının doğru şekilde uygulanması ile bina koruma altına alınarak ömrü uzatılmış olur. Temel izolasyonları aynı zamanda olası depremlerde can ve mal kaybını da önleyecektir. Temel bohçalama metodu en çok kullanılan tekniklerden birisidir.

Yedinci Yapı Mühendislik tüm projelerde yer alırken malzeme deposuyla çeşitli ürünlerin de bayisi konumundadır. Bizlere ulaşmak artık çok kolay. www.yedinciyapı.com İnternet sitemizi gezerek yaptığımız işleri referanslarımızı görebilirsiniz. Bizlerle iletişime geçerek avantajlı fiyatlarımız ve uzman personelimizden bilgi alabilirsiniz.

Temel İzolasyonları Yedinci Yapı Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Mat Ve Tozumaz Silimler Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Epoksi Kaplama Metalik Epoksi Kaplama Epoksi Boya Uygulama Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama Antistatik Epoksi Kaplama Self Levelling Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları Helikopter Perdahlı Yüzey Sertleştiricili Betonlar Tozumaz Ürünler Tozumaz Ürünler Çelik Tel Donatılar Su Geçirimsizlik Katkıları Mikro Fiber Beton Donatıları Makro Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları