Kaydırmaz Kumlu Epoksi Kaplı Yüzeyler

Kaydırmaz Kumlu Epoksi Kaplı Yüzeyler Yedinci Yapı Mühendislik tarafından seramik, metal yüzeyler, cam yüzeyler, mermer, granit, mozaik taşlar üzerine rahatlıkla uygulanmaktadır.

Islak ve kaygan zeminler düşerek yaralanma kazalarının başlıca sebebidir. İşte bu problemleri ortadan kaldırmak için kaydırmaz kumlu epoksi uygulamaları ile insan sağlığı ve güvenliği sağlanmış olur. Kaydırmaz zemin kaplamaları çeşitli solüsyonlar kullanarak estetiği ve kusursuz görünümü ile harika güvenli ortamlar sağlanır. Bu tür uygulamalar ile kayma düşme riskleri ortadan kalkarak zeminlerin ıslak, kuru, yağlı olması nedeniyle kayganlaşma riski yok edilir.

Epoksi zemin uygulamaları pürüzsüz parlak ve canlı desenlerle ortama farklılık katar. Her türlü zemine uygulanabilen kaydırmaz kumlu zeminler hastanelerde, yüzme havuzlarında, okullarda, banyolarda, tuvalet zeminlerinde, restoranlarda, alışveriş merkezlerinde, lokantalarda, laboratuvarlarda gönül rahatlığı ile kullanılır. İnsan yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde tercih edilen epoksi kaymaz zemin uygulamaları ile kolay temizlendiği için hijyenik bir ortam da sağlamaktadır. Tozuma kat sayısı sıfırdır. Kaymayı tamamen önler. Aşınmaz, yıpranmaz, çizilmez.  Uzun ömürlüdür. Rahat kullanım sağlar. Çevre dostu ürünler olduğu için iç ve dış mekânlarda kolaylıkla uygulanmaktadır.

Kaydırmaz Kumlu Epoksi Kaplı Yüzeyler ile kaymaz zeminler Yedinci Yapı Mühendislik tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Fiyat avantajlarımız ve kaliteli ürünlerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Tüm zemin çözümlerinde birlikte çalışmak için projeler hazırlar ve uygun fiyat tekliflerini sunarız.

Kaydırmaz Kumlu Epoksi Kaplı Yüzeyler (Rampa Merdiven vs.) Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları