Zemin Yenileme / Tamirat / Renovasyon

Zemin Yenileme Tamirat Renovasyon Yedinci Yapı Mühendislik iç mekan zemin yenileme, endüstriyel fabrika zemin yenileme, halı saha zemin yenileme, ticari mekanların zemin yenileme çalışmalarını uygulamaya özgü ihtiyaçları ve müşterilerin istekleri doğrultusunda ürün ve montajını yapmaktadır.

Yaşam alanlarımızda temizliği kolay, dayanıklı, şık görünümlü, sağlıklı alt zeminler tercih ederiz. İç mekânlarda evlerimizde uygulanan zemin kaplamaları PVC, seramik, parke, epoksi veya halı uygulamaları evin atmosferini değiştirdiği gibi yüzeylerin sağlıklı, temiz ve pürüzsüz olmasını da sağlamaktadır. İç mekân zemin kaplamaları yeni mimari dizaynlarla doğru uygulama ve seçimlerle ömür boyu rahat kullanım sağlar. Yaşam alanlarınızda yenilemeyi düşündüğünüz zeminlerin tadilatı için Yedinci Yapı Mühendislik olarak geniş ürün yelpazesi ve fiyat avantajlarıyla sizleri bekliyoruz.

Endüstriyel Zemin Yenileme Tamirat Renovasyon Yedinci Yapı Mühendislik tecrübeli personelleri ve modern yapı kimyasalları ile fabrika zeminleri, antrepo, hava limanları, alışveriş merkezleri, hastane zeminleri, otopark zeminleri gibi birçok alanda doğru uygulamalarla sizleri en iyiyi sunmak için durmadan çalışmaktadır.

Ticari işletmelerde Zemin Yenileme Renovasyon uygulamaları ile ihtiyaçların belirlenip taleplerin karşılanması için doğru yerde olmak çok önemlidir. Bu tür zemin tadilatları için kaliteli ve fiyat avantajlı sağlıklı ürünler ile tasarruf sağlamak bile mümkün olacaktır.

Yedinci Yapı Mühendislik olarak Zemin Yenileme Tamirat Renovasyon müşteri istekleri ve beklentileri doğrultusunda teknik ve profesyonel işçilikle doğru seçimler yaparak projeleri zamanında teslim etmektedir.

Yedinci Yapı Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Mat Ve Tozumaz Silimler Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Epoksi Kaplama Metalik Epoksi Kaplama Epoksi Boya Uygulama Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama Antistatik Epoksi Kaplama Self Levelling Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları Helikopter Perdahlı Yüzey Sertleştiricili Betonlar Tozumaz Ürünler Tozumaz Ürünler Çelik Tel Donatılar Su Geçirimsizlik Katkıları Mikro Fiber Beton Donatıları Makro Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları