Freze ile Kot İndirme Uygulamaları

Freze İle Kot İndirme Uygulamaları Yedinci Yapı Mühendislik zemin iyileştirme, zemin güçlendirme, zemin tadilatları ile sizlere uzun ömürlü ferah sağlıklı ortamlar hazırlar.

Zemin iyileştirme uygulamaları istenilen kusursuz zeminleri sağlamak için farklı metodlarla teknik yapı kimyasalları ile çalışmalar yapılmasıdır. Bunun içinde freze ile alçaklı yüksekli, deforme olmuş zeminlerin düzeltilerek kod indirme yönteminin kullanılır. Her sahada karşılaşılabilecek kod yüksekliği freze kullanılarak istenilen düzeye indirgenmesi sağlanır. Yüzeyin pürüzsüz ve düz hale gelmesiyle zemin kaplama uygulaması kusursuz hale gelecektir. Bütün bu uygulamalar zemin problemlerine kesin çözüm getirmektedir.

Kot farkı özellikle zeminlerde teknik yöntemlerle ortadan kalkmaktadır. Freze ile kot indirme uygulamaları profesyonel teknik hesaplarla yapılmaktadır. Birçok projede karşımıza çıkan yüksek veya alçak dökülmüş betonlar beton kod düşürme beton kazıma yöntemleri ile ideal düzeye ulaştırılır.

Karşımıza çıkan zemin kot farklılıkları çözümleri freze yöntemi ile giderilmektedir. Küçük büyük hemen her projede kod farklılıklarının giderilmesiyle düzgün bir zeminin oluşmasını sağlamak gerekir. Frezeleme uygulamaları ile yüksek dökülmüş betonlar istenilen kota indirilir. Kod farklılıkları gerek işçi hatasından veya kot ölçümü yapan ustadan kaynaklanan bir durumdur. Ölçümlerde 1 cm’ lik hata zeminin düzgün olmasını engeller.

Freze ile Kot İndirme, Beton kazıma, Beton kod düşürme metotları ile Yedinci Yapı Mühendislik olarak tecrübeli ekibimizle müşterilerimizin hizmetindeyiz. Biz sizlerle tanışmak ve avantajlı fiyatlarımızı sunmak için her zaman bir telefon kadar yakınız.

Freze ile Kot İndirme Uygulamaları Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları