Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları (Fırçalı Beton)

Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları fabrika ve depoların önlerinde, hafif eğimli rampalarda, akaryakıt istasyonlarında köprü ve yollarda kullanılmaktadır. Bu tür beton uygulamaları yaya ve her türlü aracın kaymaması için yapılır. Araçlar için kullanılan rampaların alçak veya yüksek eğimli oluşlarına göre fırça seçimi yapılır. Yayalar için yürüyüş yollarında ince uçlu fırçalar kullanılırken araçlar için yüksek eğimli rampalarda geniş dişli fırça kullanılır.

Araçların rampalardan kaymadan rahatça çıkabilmesi için kademeli rampalar kullanılır. Yüksek ve dik eğime sahip rampalarda kalın izli fırçalı betonlar tercih edilir.

Fırçalı yüzey bitişli beton uygulamaları Yedinci Yapı Mühendislik ile istediğiniz her türlü görünümü uygulama imkanına sahiptir. Fırçalı beton uygulamaları otopark rampaları, kaldırımlar, bahçe çevreleri, kapı önü, dükkan önleri gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

Fırçalı betonlar, açık veya kapalı alanlarda uygulanırken genellikle dış saha betonlarında kullanılmaktadır. Uygulanan yüzeyde tozumayı önler. Su tutmaz. Maliyet olarak da damgalı betondan fırçalanmış betondan daha ucuzdur. Uygulamalar profesyonel bir ekip tarafından yapılırsa kullanılan fırçalarla beton yüzeyi oldukça şık görünüme kavuşur.

Fırçalı beton uygulamalarında amaç kaymaz, mukavemetli zeminler elde etmektir. Bu tür betonlar pürüzlü yapısıyla yağmur suyu biriktirmez ve kaymaz özelliği ile kolaylık sağlamaktadır Fırçalı beton uygulamaları ile uzun yıllar hizmet veren firmamız uzman ekibiyle birlikte çok sayıda projeye imza atmıştır. Bireysel ve kurumsal firmaların tercih ettiği firmamız fiyat ve kalite avantajlarıyla optimum hizmet sunar.

Yedinci Yapı Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Mat Ve Tozumaz Silimler Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Epoksi Kaplama Metalik Epoksi Kaplama Epoksi Boya Uygulama Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama Antistatik Epoksi Kaplama Self Levelling Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları Helikopter Perdahlı Yüzey Sertleştiricili Betonlar Tozumaz Ürünler Tozumaz Ürünler Çelik Tel Donatılar Su Geçirimsizlik Katkıları Mikro Fiber Beton Donatıları Makro Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları