Kolon ve Duvar Boyaları

İnşaat yapı firması olarak uzun yıllar hizmet vermekteyiz. Bu sektörde uygulamaları kendimiz yapıp, sektördeki tüm malzemeleri bulabileceğiniz şekilde hizmetimize devam etmekteyiz. Kolon ve Duvar Boyaları inşaat yapı sektörünün ayrılmaz parçalarındandır. Salon dekorasyonlarından, restoran kolonları, düğün salonlarının tasarımlarına kadar şık mekanlara sahip olmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Mühendis ve mimarlarımızla usta elleri birleştirerek çatı ve bodrum katı dekorasyonlarında tasarım özgürlüğü sunuyoruz. Artık mekanlarınızdaki kiriş ve kolonlar sizleri rahatsız etmez. Yeni stillerle eşsiz bir uyum sağlanabilir. Kolon ve duvar boyaları ile farklı stiller, hayalinizdeki tasarımlar yaparak dekoratif salonlar oluşturabiliriz. Şık tasarımlar için mutlaka işinin ehli insanlarla çalışmak yeterli olacaktır. Başarılı tasarımlar ile eviniz veya yaşam alanlarınız canlılık kazanır.

Bir evin mekanın dekorasyonu için kolon ve duvar boyaları renkleri çok önemlidir. Geniş renk dünyasında size en uygun sizi anlatan renkleri seçmek oldukça zordur. Doğru duvar boyası ve rengi seçmek dekorasyon için önemlidir. Mesela en çok kullanılan renkler hangileridir? Evin veya mekanın konseptiyle uyumlu renkler

seçmek heyecanlı gibi görünse de oldukça da zordur. Seçeneklerin çokluğu karar sürecini etkileyecektir.

Yaşam alanlarınızı renklendirirken farklı fikirlere de açık olmak gerekir. Renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkileri de yadsınamaz. Boya firmaları ürünlerini o kadar geliştirdiler ki anti bakteriyel ürünler, silikonlu boyalar vs. sizin ne istediğiniz önemli.

İnşaat yapı sektöründe tüm isteklerinizi, hayalleriniz tasarımlarımızla birleştirerek kaliteli sağlıklı hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kolon ve Duvar Boyaları Yedinci Yapı Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Mat Ve Tozumaz Silimler Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Epoksi Kaplama Metalik Epoksi Kaplama Epoksi Boya Uygulama Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama Antistatik Epoksi Kaplama Self Levelling Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları Helikopter Perdahlı Yüzey Sertleştiricili Betonlar Tozumaz Ürünler Tozumaz Ürünler Çelik Tel Donatılar Su Geçirimsizlik Katkıları Mikro Fiber Beton Donatıları Makro Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları