Çavuş Taramalar

Çavuş Taramalar alışveriş merkezleri, kapalı otoparklarda, hastane otoparklarında, rezidansların kapalı otoparklarında duvarlara ve kolonlara yapılan uygulamalardır.

Çavuş taramalar sayesinde kapalı otoparklarda araçların daha güvenli hareket etmesini sağlarken giriş çıkışlarında kontrollü olması sağlanır.

Kolon ve duvarlara uygulanan çavuş taramalar ile kapalı otopark alanlarındaki trafikte yön bulma kolay hale gelerek olası kazalar da önlenmiş olur. Bu boyalar otoparklara ayrı bir canlılık da katar.

Yedinci Yapı Mühendislik tüm otopark boyaları, çizgileri, malzemeleri konusunda hizmet vermektedir. Ayrıca ürün tedariki konusunda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Unutmayalım tüm bunlar daha sağlıklı yaşam için gereklidir.

Çavuş Taramalar Yedinci Yapı Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Mat Ve Tozumaz Silimler Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Epoksi Kaplama Metalik Epoksi Kaplama Epoksi Boya Uygulama Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama Antistatik Epoksi Kaplama Self Levelling Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları Helikopter Perdahlı Yüzey Sertleştiricili Betonlar Tozumaz Ürünler Tozumaz Ürünler Çelik Tel Donatılar Su Geçirimsizlik Katkıları Mikro Fiber Beton Donatıları Makro Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları