Taş Halı Uygulamaları

Taş halı uygulamaları, dekoratif zemin kaplamalarda en çok tercih edilen taş zemin kaplamadır. Mekanlarda, otellerde, evlerde, teraslarda, balkonlarda, sosyal alanlarda, ofislerde, bahçelerde, restoranlarda tercih edilen taş halı zemin uygulamaları ile kusursuz estetik zeminler elde edilir. İç ve dış mekanlarda tercih edilen dekoratif kaplama türü olan taş zemin kaplama özelliği ile doğal taş görünümlü zeminler ortama şıklık katar.

Dış mekan, iç mekan tasarımlarında taş halılar yaygın olarak kullanılmaktadır. Dekoratif olarak görsellik sunan taş halılar renk yelpazesi ile de her ortamda tercih edilmektedir.

Uygulanabilirliği ve kullanım açısından sağladığı avantajlar ile taş halılar günümüzün dekoratif zemin kaplama çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerdendir. Kullanıldığı ortamda doğal bir görüntü sağlar. Renk seçeneği çoktur. Taş halılar isteğe bağlı olarak desenli motifli de olabilir. Dayanıklı yapısı sayesinde güneşten, yağmurdan, rüzgardan etkilenmez. Kir barındırmaz, leke tutmaz, kimyasallara karşı dirençlidir. Tüm bunlar kullanıcıya kolaylık sağlar. Temizliği kolay ve zahmetsizdir.

Taş halı zeminler kokusuzdur. Doğal görünümüyle insana huzur verirken doğaya da zarar vermez. Doğa dostudur. Güneş, nem gibi dış faktörlerden etkilenmediği için renkleri kalıcıdır. Her zevke hitap eder. Leke tutmaz, asitlere suya karşı dayanıklıdır. Suya dayanıklı olması banyo duvarlarında da kullanım olanağı sağlar.

Kullanıldığı iç ve dış mekanlara doğallık ve zarafet katan taş halı zeminlerin uygulaması da Yedinci Yapı Mühendislik İzmit tarafından yapılmaktadır.

Yedinci Yapı Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Mat Ve Tozumaz Silimler Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Epoksi Kaplama Metalik Epoksi Kaplama Epoksi Boya Uygulama Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama Antistatik Epoksi Kaplama Self Levelling Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları Helikopter Perdahlı Yüzey Sertleştiricili Betonlar Tozumaz Ürünler Tozumaz Ürünler Çelik Tel Donatılar Su Geçirimsizlik Katkıları Mikro Fiber Beton Donatıları Makro Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları