Baskı Beton Uygulamaları

Baskı beton uygulamaları beton kaplama uygulamaları ile yaşam alanlarımızda veya iş yerlerinizde doğal ortamlardaki atmosferi yakalamak artık hayal değil. Doğal taşların harkulade görünümünün betonla bütünleşmesiyle uygulanan baskı beton kaplamalar uzun ömürlü ve çevre dostudur. İç ve dış mekanlarda uygulanabilen baskı betonlar eşsiz tasarımlarıyla ilgi çekmektedir.

Doğal taş görünümüyle sıra dışı tasarımlarla kafeler, restoranlar, bahçe yolları, yürüyüş yolları, binalar, dükkan önleri gibi yerlerde tercih edilir. İstenilen renk, desen ve motif uygulamaları ve betonla bütünleşen yapısı ile doğal taş dokusundan farksızdır. Kullanıldığı ortama şık ve estetik değer katar. Baskı beton uygulamaları taze beton üzerine el emeğiyle uygulanan yapı malzemesidir. Ürün doğal taşlardan özel reçeteyle imal edilmiştir. Baskı beton yüzeyi set ve pütürsüzdür. Su geçirmez. Özel hazırlanmış hazır betona uygulanan donatılarla birlikte uzun yıllar dayanıklılığını korur.  Baskı betonlar kiremit, tuğla, doğal taş gibi görünecek şekilde tasarlanır. Adeta orjinalinden farksızdır. Burada şunu da belirtmek isterim. Orjinallerine göre daha uygun fiyatlara mal olur. Ekonomiktir. Tüm bu uygulamalar ustalık gerektiren işlerdir. Farklı montajlanan baskı beton uygulamaları profesyonel ellerde olduğunda istenilen sonucu verir. Beton zeminlere sanatsal özgürlük kazandırır.

Baskı beton kaplamaları estetik görüntüsü, yıllara meydan okuması, tozumayı önlemesi, bakımının kolay olması, ekonomik olması ve çevre dostu olmasıyla ön plana çıkar.

Yedinci Yapı Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Mat Ve Tozumaz Silimler Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Epoksi Kaplama Metalik Epoksi Kaplama Epoksi Boya Uygulama Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama Antistatik Epoksi Kaplama Self Levelling Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları Helikopter Perdahlı Yüzey Sertleştiricili Betonlar Tozumaz Ürünler Tozumaz Ürünler Çelik Tel Donatılar Su Geçirimsizlik Katkıları Mikro Fiber Beton Donatıları Makro Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları