PVC ve Linolyum Kaplamalar

Linolyum zemin kaplamaları içeriği tamamen doğadan gelen keten yağıyla karıştırılarak elde edilen zemin kaplamadır. Elde edilen bu geniş dokumalar üzerine mantarlı yağ sürülür ve preslenir. Uygulama alanlarına göre farklı kalınlarda imal edilir. Anti alerjik yapısı vardır. Aşınmaya dayanıklıdır. Rulo şeklinde olan linolyum zemin kaplamalar doğadaki renklerden üretildikleri için insan sağlığına uygundur. Bu yönüyle gönül rahatlığı ile kullanılır. Kendine özgü bir görünüme sahiptir. Esnektir. Yalnız nemden olumsuz etkilenebilir. Yeni uygulaması yapıldığında biraz koku olabilir. Fakat bu koku zamanla azalır ve kaybolur.

Yenilikçi çözümler yenilikçi zemin kaplamaları doğal zemin kaplamaları yüksek performans göstererek aşınmaya karşı dirençlidir. Adeta yıllara meydan okur. Doğal renklere sahip olduğundan dış etkenlerden etkilenmez. Canlılığını her zaman korur. Yaşam alanlarında iç mekanlarda uygulanan linolyum kaplamalar kullanım performansı açısından başarılıdır.

PVC zemin kaplamaları, Renk desen motif seçeneği çok fazladır. PVC kaplamalar dayanıklıdır, sudan etkilenmez. Plastik esaslı bu zemin kaplamaları ekonomik ve bakımları kolaydır. Ülkemizde marley olarak da bilinen zemin kaplamaları dayanıklı bir malzemedir. Anti bakteriyel özelliği olmasına karşı kullanımında mobilyaları çekerken iterken çizilebilir. Kolay kayması için cilalanabilir. Yanmaya, kirlere, asitlere karşı dayanıklıdır. Kullanım alanları olarak iç mekanlarda mutfak, koridor ve banyolarda tercih edilir. Temizliği kuru veya ıslak temizliği yapılabilir.  

Yedinci Yapı Mühendislik güvencesiyle kullanım alanlarına göre PVC ve Linolyum kaplamalar istediğiniz mekanlara uygulanmaktadır.

Yedinci Yapı Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Mat Ve Tozumaz Silimler Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Epoksi Kaplama Metalik Epoksi Kaplama Epoksi Boya Uygulama Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama Antistatik Epoksi Kaplama Self Levelling Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları Helikopter Perdahlı Yüzey Sertleştiricili Betonlar Tozumaz Ürünler Tozumaz Ürünler Çelik Tel Donatılar Su Geçirimsizlik Katkıları Mikro Fiber Beton Donatıları Makro Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları