Self Levelling Alt Zeminler

Self Levelling alt zeminler likit halde yüksek akışkanlığa sahip uygulandığı alanlara kendiliğinden yayılan bir çeşit çimentodur. Uygulamalarında su gerektirmeyen bu ürünler iç döşeme kaplamalarını döşemeden önce kullanılır. Beton zeminlere pürüzsüzlük ve düzlük sağlar. 

Kendiliğinden yayılan self levelling alt zeminler laminant parkeler, ahşap, seramikler, taş halıların altlarına kullanılan ve düz olmayan ve pürüzlü zeminlerde kullanılır. Kendiliğinden yayılan alt betonlar yerden ısıtmalı sistemlerde mükemmel bir çözüm sağlar. Yüzey tesviye şapı olarak da geçen bu alt zeminler çimento ve reçine esaslıdır. Alt zeminlerdeki pürüzleri kapatarak kendiliğinden yayılmasıyla düzgün bir yüzey elde edilir. Düzgün bir zemin gerekli olan parke, karo, laminantların uygulaması öncesinde kullanılır. Kendiliğinden yayılan alt zeminler ahşap, halı zemin gibi malzemeler kullanılmadan önce yüzey zemindeki engebelikleri düzeltmek için en mükemmel çözümdür.

Self Levelling alt zeminleri uygulamadan önce zemin temizliğini sağlamak gerekir. Süpürülen yüzeyler, vakumlanmalı ve astarlanmalıdır. Çalışmanın çok kolay olduğu bu alt zeminler yüksek basınca karşı dayanıklı olur. Eğer çok düzgün bir alt zemin yapmak istiyorsanız kendiliğinden yayılan şap kaplamalar en uygun çözümdür. Aşınmaya karşı dayanıklı, tozumayı engelleyen, yüzeyi pürüzsüz hale getiren ve dümdüz yapan ürünlerdir. Zemin koşullarına göre beton kalınlığı ve astar belirlenir. Eğer zemin problemli ise zeminin uygulamadan önce düzeltilmesi gerekir.

Yedinci Yapı Mühendislik tüm inşaat yapı sektöründe tüm ihtiyaçlarınızı yenilikçi yöntemler ve fikirlerle çözüm bulmaktadır.

Self Levelling Altzeminler Yedinci Yapı Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Mat Ve Tozumaz Silimler Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Epoksi Kaplama Metalik Epoksi Kaplama Epoksi Boya Uygulama Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama Antistatik Epoksi Kaplama Self Levelling Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları Helikopter Perdahlı Yüzey Sertleştiricili Betonlar Tozumaz Ürünler Tozumaz Ürünler Çelik Tel Donatılar Su Geçirimsizlik Katkıları Mikro Fiber Beton Donatıları Makro Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları