Mikrobeton Kaplama

Mikro beton kaplama yüksek performanslı, betonların son katmanı olarak uygulanan, çimento esaslı malzemedir. Aynı zamanda yük taşıma performansı çok yüksek zemin kaplama ürünüdür.. Kir ve leke barındırmayan mikro beton kaplamalar farklı yüzeylere uygulanabilir.

Mutfaklar, banyolar, gıda üretim merkezlerinde, laboratuvarlarda, alışveriş merkezlerinde, evlerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Su geçirmez. Renk seçenekleri ve tonları mevcuttur. Dekoratif zemin kaplama ürünleri arasında yerini alır. Uygulandıkları alanlara estetik bir görünüm sağlar.

Mikro beton kaplamalar tasarım özgürlüğü sunar. Uygulandığı mekanlara doğallık ve şıklık katar. Benzersiz tasarımlar için en uygun seçenektir. Hemen her yüzeylere uygulanabilen kaplamalar galeri, mağaza, asma katlar, sanayi tesisleri, depolar, yaşam alanları, sosyal kullanım alanlarında tercih edilir. Uygulandığı andan itibaren yüksek performans gösteren bu ürünler iç mekan ve dış mekanlarda tüm isteklerinizi karşılar. Beton üzerinde kırılma, çatlama oluşmaz. Adeta yıllara meydan okur. Kullanım amacına göre muhteşem bir performans gösterir. Mikro beton zemin kaplamalar kayma yapmaz. Bu yüzden düşme gibi sakatlanmalara neden olmaz. Yani çoğu mekanlarda uygulama olarak mükemmel bir seçenektir.

Günümüz teknolojileri ve arge çalışmaları ile artık inşaat ve yapı sektöründe müthiş ilerlemeler kaydedilmiştir. Mühendislik ve mimarlık birleştiğinde ortaya muhteşem yapılar çıkmaktadır. Uzman işinin ehli ustalar ile sorunsuz kusursuz projelere imza atan Yedinci Yapı Mühendislik Mikro Beton Uygulamaları ile müşterilerine su geçirmez, estetik harikası, sağlıklı, sorunsuz uygulamalar sunar.

Mikrobeton Kaplama Uygulamaları Yedinci Yapı Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Mat Ve Tozumaz Silimler Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Epoksi Kaplama Metalik Epoksi Kaplama Epoksi Boya Uygulama Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama Antistatik Epoksi Kaplama Self Levelling Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları Helikopter Perdahlı Yüzey Sertleştiricili Betonlar Tozumaz Ürünler Tozumaz Ürünler Çelik Tel Donatılar Su Geçirimsizlik Katkıları Mikro Fiber Beton Donatıları Makro Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları