Makrofiber Beton Donatıları

Makrofiber Beton Donatıları Yedinci Yapı Mühendislik yeni teknolojik gelişmelerle beton donatıları alanında yeni ürünlerle kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Makrofiber beton donatıları zemin betonlarında daha sağlam betonlar elde ederek beton zeminde yüksek çekme dayanımına sahip olur. Uzun ömürlü olan makrıofiber betonlar betonda enerji yutma kapasitesini arttırırken farklı sıcaklıklarda oluşabilecek çatlamaları da önler. Yeni teknolojik ürünler makrofiber donatılar beton için karıştırılarak uygulanır. Karışımın mikserde homojen olarak dağılımı sağlanmaktadır. Böylece projede belirtilen çelik teller, plastikler beton harç içinde zeminin mukavemetini arttırarak elastikiyet sağlar. İnşaat sektöründe uzun yıllardır kullanılan bu beton katkıları ile çatlaklar önlenir. Sektörde hasır demirin uygulamasının yerini alarak maliyetleri düşürmüş ve zamandan kazanç sağlamıştır.

Makrofiber Beton Donatıları Yedinci Yapı Mühendislik özellikle endüstriyel alanlardaki ağır tonajlı makineler, raflar, sürtünme kat sayısı yüksek ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde beton zeminler zamanla bileşim noktalarından çatlayabilir. İşte burada devreye giren beton makrofiber beton katkıları betonun içerisinde homojen olarak dağılarak betonun aşınmaya çatlamaya karşı daha dayanıklı olmasını sağlar. Makrofiber donatıları ile betonun enerji emme kapasitesi de artar.

Makrofiber beton donatıları genel kullanım alanları; endüstriyel zeminler, hava alanları, oto yollar, saha betonları, apronlar, oto parklar, ağır yük taşıyan zeminler, kanallar, barajlar da uygulanır.

Yedinci Yapı Mühendislik her çeşit beton zemin uygulamalarını mühendislik, bilgi ve tecrübeyle ve uygun maliyetlerle projelendirir zamanında teslim eder.

Makrofiber Beton Donatıları Yedinci Yapı Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Mat Ve Tozumaz Silimler Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Epoksi Kaplama Metalik Epoksi Kaplama Epoksi Boya Uygulama Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama Antistatik Epoksi Kaplama Self Levelling Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları Helikopter Perdahlı Yüzey Sertleştiricili Betonlar Tozumaz Ürünler Tozumaz Ürünler Çelik Tel Donatılar Su Geçirimsizlik Katkıları Mikro Fiber Beton Donatıları Makro Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları