Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama

Portakal Kabuğu Epoksi Zemin Kaplama Yedinci Yapı Mühendislik tarafından öncelikle uygulanacak zeminin analizi yapılarak entegre edilir. Epoksi zemin kaplama günümüzün en çok tercih edilen zemin kaplama türlerindendir. Epoksi kaplamadan istenilen faydanın tam olarak sağlanabilmesi işinin ehli profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir.

Portakal Kabuğu Epoksi Kaplama yapılacak alanın zeminin incelenmesinden sonra yüzey temizliğinin ve gerekli düzeltmelerin yapılması çok önemlidir. Epoksi kaplamalar çok dayanıklı, temizliği kolay, uygulaması kolay, estetik açıdan göz doyuran, alternatiflerine göre maliyet bütçesi daha uygundur. Sağlıklı olmasıyla da otel, restoran, cafe, okul, hastane, depo, fabrika, mağaza, hava alanları ve benzeri yerlerde tercih edilmektedir. Epoksi kaplamanın bir türü olan portakal kabuğu (Grenli) epoksi zemin kaplama desenin üzerindeki pütürcükler portakal kabuğuna andırdığı bu adı almıştır. Epoksi kaplamaların kaygan olmaması özellikle yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde oldukça fayda sağlar.

İzmit Portakal Kabuğu Epoksi Kaplama firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır.

Peki Epoksi Kaplama neden tercih edilmelidir?

  • Öncelikle görünüm olarak çok şık zeminler oluşur. Özellikle alışveriş merkezlerinde, otellerde, güzellik salonlarında, okullarda yaya hareketlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılır.
  • Zemin sulu olsa bile kaymama özelliği ile güvenlidir.
  • Renk skalası çok fazladır. İstenilen her renk çalışılabilir.
  • Sağlıklıdır, Tozuma yapmaz, Hijyeniktir.

Firmamız talep ettiğiniz tüm epoksi zemin kaplama hizmetlerini uzman personellerle yerine getirmektedir. Günün her saatinde bizimle iletişime geçerseniz adresinize gelerek zemin incelemesi yapar portakal kabuğu epoksi kaplama uygulamasına başlarız.

Yedinci Yapı Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Mat Ve Tozumaz Silimler Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Epoksi Kaplama Metalik Epoksi Kaplama Epoksi Boya Uygulama Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama Antistatik Epoksi Kaplama Self Levelling Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları Helikopter Perdahlı Yüzey Sertleştiricili Betonlar Tozumaz Ürünler Tozumaz Ürünler Çelik Tel Donatılar Su Geçirimsizlik Katkıları Mikro Fiber Beton Donatıları Makro Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları