Parlak Beton Parlatma Uygulamaları

Beton Parlatma uygulamaları beton zeminlerin yüzeylerinin çeşitli elmas kesicilerle kullanılarak üstteki tabakanın kazınması ve silme yöntemi ile parlatılması işlemidir. Bu uygulama yönteminde kazınan zemin honlama ve parlatma aşamalarına tabi tutulur. Kazıma aşamasında betonun sağlam bölgesine ulaşıncaya kadar devam eder. Parlak beton parlatma uygulamaları mevcut zemine uygulanır.

Yeni yapılan projelerde Beton Parlatma işlemi yapılmasına karar verilirse yüzey sertleştirici ve şap betonu uygulanmaz. Böylelikle oldukça düşük bütçeyle daha sağlıklı kaliteli zeminler elde edilir. Uygulama alanları oldukça geniştir.

Akaryakıt İstasyonları, Plazalar, Hastaneler, Evler, Siteler, Fabrikalar, Küçük işletmeler, Okullar, Mağazalar, Limanlar, Oteller her türlü yaşam alanlarında uygulanır. Günümüzde en çok tercih edilen zemin uygulamalarıdır. Müşterilerin isteklerine göre parlaklık dereceleri uygulanabilir. Tüm bu uygulamalar ile zeminler tozumaz beton haline gelmektedir.

Firma, Parlak beton, Yarı Parlak beton, Mat beton, Tozumaz beton olarak sınırsız zemin uygulaması yapmaktadır. Parlak betonlar ile kir ve leke tutmama özelliği kazanan zeminler aynı zamanda görsellik açısından da en üst seviyeye çıkar. Tozumanın tamamen engellenmesiyle kullanım ömrü artan zeminler sağlık açısından da katkı sağlar.

Alternatiflerine göre, oldukça uygun bütçeli olan uygulamalar aynı zamanda çevre dostudur.  Parlaklığı sayesinde enerji tasarrufu da sağlayarak bütçenize de katkı sağlar.

Dünyada ve ülkemizde oldukça tercih edilen bu zemin uygulamaların mekanlarınıza da şık zemin çözümleri sunar.

Yedinci Yapı Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Mat Ve Tozumaz Silimler Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Epoksi Kaplama Metalik Epoksi Kaplama Epoksi Boya Uygulama Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama Antistatik Epoksi Kaplama Self Levelling Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları Helikopter Perdahlı Yüzey Sertleştiricili Betonlar Tozumaz Ürünler Tozumaz Ürünler Çelik Tel Donatılar Su Geçirimsizlik Katkıları Mikro Fiber Beton Donatıları Makro Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları