Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları

YARI PARLAK BETON PARLATMA UYGULAMALARI

Yarı parlak beton parlatma zemin uygulamaları kamu kuruluşları, alışveriş merkezlerinin işlevsel olarak yoğun insan trafiğinin olduğu alanlarda, otellerde, okulların bazı bölümlerinde, sağlık ocaklarında veya işletmelerin atıl olan yerlerinde daha çok tercih edilmektedir.

Müşterilerin talepleri ve kullanılacak yere göre tercih edilen zemin sistemleri süper parlak, yarı parlak, tam mat ve tozumasız olarak yapılmaktadır. Yaşam alanlarında evlerin balkonları villaların önleri, verandalarda da tercih edilen yarı parlak beton uygulamaları hem sağlıklı, hem bütçenize katkı sağlayan şık tasarımlarla ön plana çıkar. Diğer alternatif zemin uygulamalarına göre uygulaması kolay kırıp dökmeden kısa sürede yapılır. Yarı parlak beton parlatma uygulamaları çalışmalarında beton ıslak veya kuru yapılması tercih sebebidir. Parlatma yapılırken ıslak yapılması oluşacak toz miktarını azaltır. Parlatma esnasında endüstriyel elmaslar kullanılmaktadır.

Yarı parlak beton parlatma, eskimiş fabrika zeminlerinde, depolarınızda, otellerde, alışveriş merkezlerinde vs. deforme olmuş endüstriyel zeminlerde isteğe bağlı parlaklık aralıklarına göre yenilenmesidir. Tüm bu zemin parlatma uygulamaları günümüzün en çok tercih edilenleri arasındadır. Temizliği ve bakımı oldukça kolay olan bu zeminler çok da sağlıklıdır. Çevre dostu olmakla kalmaz, enerji tasarrufu sağladığı için doğaya ve bütçeye maddi katkı da sağlamaktadır. Kullanılan lityum silikat teknolojisi ile beton zemin dayanıklı ve uzun ömürlü olur.  Yarı parlak beton zeminler kaymayı engeller ve su tutmaz.

Yedinci Yapı Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Mat Ve Tozumaz Silimler Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Epoksi Kaplama Metalik Epoksi Kaplama Epoksi Boya Uygulama Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama Antistatik Epoksi Kaplama Self Levelling Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları Helikopter Perdahlı Yüzey Sertleştiricili Betonlar Tozumaz Ürünler Tozumaz Ürünler Çelik Tel Donatılar Su Geçirimsizlik Katkıları Mikro Fiber Beton Donatıları Makro Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları