Mat ve Tozumaz Silimler

Mat Beton Tozumaz Beton endüstriyel zemin uygulamaları bir kaplama malzemesi değildir. Beton tozumazlığını sağlamak için betonun kendi içeriğini oluşturan maddelerle reaksiyon sağlanarak kullanılan çeşitli sıvı yüzey sertleştiriciler zeminde kullanılarak kalıcı ve kesin çözüm sağlanır. Beton zeminin aşınma direncini arttıran sıvı yüzey sertleştirici ile birlikte beton zeminlerin mukavemeti artar ve uzun ömürlü olur.

Tozumaz beton uygulaması istenilen alanlar nelerdir? Plazalar, alışveriş merkezleri, otoparklar, hava alanları, depolar, fabrika zeminleri, okullar, hastaneler, dış saha beton zeminleri gibi birçok alanlarda uygulanır. Endüstriyel zemin sistemlerinde en çok tercih edilen mat ve tozumaz silim uygulamaları ile kullanışlı, sağlıklı tozumasız yüzeyler elde edilir. Mat ve Tozumaz silimler Yedinci Yapı Mühendislik tarafından öncelikle işletmenin ne amaçla kullanılacağı belirlenerek betonun içeriğine göre uygulamalar belirlenir. Kullanılış amaçlarına göre tozumaz beton uygulamaları farklı tekniklerde yapılır. Lityum silikat yüzey sertleştiricileri beton zeminin içeriği ile etkileşime girerek betonu daha da sertleştirerek dayanıklılığını arttırır. Sertleşen zemin tozumazlık özelliği kazanır.

Tozumaz betonların kullanım alanı oldukça geniştir. Hem sağlığınız hem de uygulanacak alanların kullanım ömürleri açısından sizlerin ihtiyaçlarına cevap vermesi bizim için çok önemlidir. Çeşitli silim makineleriyle yapılan uygulamalar ile beton zeminler uzun ömürlü olur. Sağlık açısından sunduğu katkılarla birlikte oldukça ekonomik olan mat ve tozumaz silimler en çok tercih edilen zemin sistemi uygulamalarıdır.

Yedinci Yapı Mühendislik Beton Silim ve Parlatma Mat Ve Tozumaz Silimler Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Yarı Parlak Beton Parlatma Uygulamaları Epoksi Kaplama Metalik Epoksi Kaplama Epoksi Boya Uygulama Portakal Kabuğu (Grenli) Epoksi Kaplama Antistatik Epoksi Kaplama Self Levelling Epoksi Kaplama Epoksi Kaplama Fırçalı Yüzey Bitişli Beton Uygulamaları Helikopter Perdahlı Yüzey Sertleştiricili Betonlar Tozumaz Ürünler Tozumaz Ürünler Çelik Tel Donatılar Su Geçirimsizlik Katkıları Mikro Fiber Beton Donatıları Makro Fiber Donatılar Çelik Tel Donatılar Renkli Yüzey Sertleştiriciler Korund/Kuvars Agregalı Endüstriyel Beton Endüstriyel Beton Akrilik Kaplamalar Epdm Zemin Kaplamaları Terrazo Uygulamaları Baskı Desenli Duvar Yüzey Kaplamaları Baskı Beton Uygulamaları Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Pvc Ve Linolyum Kaplamalar Mikro Beton Kaplama İzolasyon Kolon Ve Duvar Boyaları Otopark Aksesuarları Otopark Boya Uygulamaları Çavuş Taramalar Trafik Yol Çizgileri Ve Yön Tayin Okları